Sponsorujemy

ROSA RADOM

ROSA Radom – polski klub koszykarski z Radomia. Po raz pierwszy klub zaprezentował się w sezonie 2003/2004. Do sezonu 2009/2010 występował on pod nazwą Rosa Sport Radom. Zdobywca Pucharu Polski (2015/2016), Superpucharu Polski (2016) oraz wicemistrzostwa Polski. Firma Hydrotruck wspiera drużynę ROSA Radom już trzeci sezon i jest głównym sponsorem a logo firmy jest na koszulkach i w najważniejszych miejscach na parkiecie.

 

Oficjalny fanpage drużyny: https://www.facebook.com/ROSARadom/

Oficjalna strona: http://ekstraklasa.rosasport.pl/

Poniżej aktualny skład drużyny ROSA RADOM na sezon 2018/2019

WKS CZARNI RADOM

Klub do życia powołali piłkarze, jednak najwięcej splendoru przynieśli mu siatkarze. Dlatego dzisiaj Czarni kojarzeni są z piłką, ale siatkową. Nim ta dyscyplina nastała, nad Mleczną uprawiano ją w innych sekcjach i stowarzyszeniach. W siatkówkę grano w Radomiu już w latach 20. ubiegłego wieku. W 2012 r powołana została spółka WKS CZARNI RADOM.  Klub rozpoczął współpracę z firmą Cerrad, aby w październiku 2013 roku ponownie zameldować się w ekstraklasie! Po serii emocjonujących potyczek zespół zajął siódme miejsce. Osiągnięcie rozbudziło apetyt na jeszcze lepsze występy. Obok wymiaru czysto sportowego na pewno znaczący wpływa na to ma świetnie układająca się współpraca z Gminą Miasta Radomia, firmą Cerrad – sponsorem tytularnym klubu, jak i wszystkimi sponsorami zrzeszonymi w Stowarzyszeniu CZARNI Radom w tym już drugi sezon z rzędu drużynę wspiera HYDROTRUCK.

 

Oficjalny fanpage drużyny: https://www.facebook.com/CerradCzarniRadom/

Oficjalna strona klubu: http://www.wksczarni.pl

Poniżej aktualny skład drużyny CERRAD CZARNI RADOM na sezon 2018/2019

E.Leclerc Radomka Radom

Klub siatkarski kobiet Radomka Radom  założony w 1971 roku w Radomiu. W 1980 roku awansował do I ligi, najwyższej wówczas klasy rozgrywek, w której uczestniczył przez kilka sezonów.

W 1998 roku nastąpiła fuzja z AZS Politechnika Radomska. Do swojego debiutanckiego sezonu w tej klasie rozgrywek zespół przystąpił już pod nową nazwą AZS Radomka, kończąc sezon na 6. miejscu w tabeli i utrzymując się w II lidze.

W sezonie 2017/18 Klub będzie występował w I lidze. Drużyna była budowana od razu pod kątem występów na boiskach zaplecza ekstraklasy . Nowym trenerem Radomki Radom został dobrze znany w siatkarskim środowisku Jacek Skrok. Szkoleniowiec ten prowadził wiele żeńskich zespołów, a do Radomia wraca po 20 latach, wcześniej był szkoleniowcem klubu Radomki w latach 1997-1999.  Od września 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej numer 33 w Radomiu powstanie także Siatkarski Ośrodek Szkolny.

 

Oficjalny fanpage drużyny: https://www.facebook.com/e.leclercradomkaradom/

Oficjalna strona: http://radomka.com

Poniżej aktualny skład drużyny E.LECLERC RADOMKA RADOM na sezon 2018/2019

STRAŻAK Wielogóra

Hydro-Truck sponsorem lokalnej drużyny Strażak Wielogóra ! Nasza firma została kolejnym sponsorem klubu z Wielogóry, oraz ufundowała dresy dla zawodników. Do zobaczenia na boisku ‼️‼️👍

 

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/Lks.strazak.wielogra