Certyfikaty i nagrody

Firma HYDROTRUCK na rynku istnieje od ponad 20 lat. Przez ostatni okres zanotowała bardzo dynamiczny rozwój, wzrost zatrudnienia oraz zaangażowała się w działania społeczne, akcje charytatywne, jak także sponsoring sportowy – wspierając zwłaszcza rodzimy radomski sport. Zostało to docenione przez różne instytucje i firma została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami.

 

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik “Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Gazele Biznesu 2015

Nasza firma w 2015 roku otrzymała Gazele Biznesu w kategorii Najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele Biznesu 2016

Nasza firma w 2016 roku otrzymała po raz drugi Gazele Biznesu w kategorii Najdynamiczniej rozwijających się firm.

Gazele Biznesu 2017

Nasza firma w 2017 roku otrzymała trzeci rok z rzędu Gazele Biznesu w kategorii Najdynamiczniej rozwijających się firm.

Ponadto nasza firma doceniana jest także przez lokalne środowisko biznesu w tym przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej.

Firma Roku 2016 - Firma Średnia

Firma Hydrotruck otrzymała prestiżową nagrodę jako Firma Roku 2016 w kategorii Firma Średnia.

Certyfikat członkostwa klubu CZARNI RADOM

Firma HYDROTRUCK należy do grona członków Stowarzyszenia Czarni Radom

Granitowy Tulipan

Otrzymaliśmy nagrodę Granitowy Tulipan podczas XXI Gali Biznesu jako laureat w Kategorii Firma Roku.