Lakierowanie silonaczep i cystern

Wyjątkowe gabaryty

Krzysztof Chankiewicz

Service Manager

+ 48 517 141 898

Świadczymy usługi lakierowania silonaczep. Posiadamy specjalistycznie wyposażoną przemysłową kabinę lakierniczą pozwalającą nam polakierować dowolną silonaczepę lub cysternę z zachowaniem najwyższej jakości w bardzo krótkim terminie. Dysponujemy także trzema stanowiskami przygotowawczymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotowywać do lakierowania i lakierować kilka przyczep jednocześnie. Przekłada się to na wyjątkową wydajność sięgającą nawet 25 silonaczep w miesiącu.

Doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników przekłada się na jakość świadczonych usług lakierniczych, a stosowane przez nas materiały najwyższej jakości pozwalają nam udzielić gwarancji na cały proces produkcyjny. Nasze stanowiska lakiernicze są wyposażone w nowoczesny sprzęt, a przyczepy są bardzo dobrze przygotowywane do lakierowania, gdyż poddawane są procesowi sodowania.

Proces sodowania polega na oczyszczaniu oraz modyfikowaniu kształtu elementów stalowych z zastosowaniem materiałów posiadających właściwości ścierne. W tym celu nieodzowny staje się strumień sprężonego powietrza lub cieczy.  Proces ten wzmacnia, czyści i poleruje metal. Głównym powodem sodowania jest pozbycie się rdzy, resztek farb lub lakierów – po tym procesie stalowa powierzchnia staje się gładka i czysta, co umożliwia jej dalszą obróbkę.

Dlaczego warto nas wybrać

Krótkie terminy realizacji
Wydajność 25 sztuk miesięcznie
Gwarancja
Doświadczenie w lakierowaniu dużych gabarytów
Usługi wysokiej jakości dzięki najlepszym materiałom
Powtarzalność usług

Zobacz i dowiedz się więcej