Oferty pracy

Dołącz do Nas!

W związku ze stałym rozwojem stale szukamy osób, które mogą wesprzeć naszą pracę. Jeżeli jesteś zainteresowany sprawdź aktualne ogłoszenia i wyślij Swoją aplikację.

 

Serdecznie prosimy o zamieszczenie w aplikacjach poniższej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę HYDROTRUCK Sp. z o.o. , ul. Obrońców 36, 26-600 Radom (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

 

Osoba kontaktowa: Joanna Olesiak

e-mail: info@hydrotruck.pl

Mechanik / Ślusarz

Firma HYDRO-TRUCK Sp. z o.o. zatrudni na pełen etat mechanika/ślusarza, gdzie do głównych obowiązków kandydata należeć będzie:

  • serwis oraz montaż kompresorów i ich zabudów na ciągnikach siodłowych,
  • wykonywanie prostych prac spawalniczych,
  • obsługa maszyn typu tokarka/frezarka/giętarka/plazma.

Od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy ze sprężarkami jak i posiadania predyspozycji do pełnienia w/w. obowiązków.

Oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wymagany okres próbny), wysokie wynagrodzenie wraz z systemem premiowym, catering oparty na dwudaniowym obiedzie jak i możliwość dalszego rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji. Praca na miejscu w centrum Radomia w systemie 1-zmianowym.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV pod adres e-mail w.staszowski@hydrotruck.pl